PREMIÈRE VISION PARIS 2015

premiere vision (1)

Première Vision Paris to jedne z najbardziej prestiżowych targów mody. Ponad 62.000 najznamienitszych producentów tkanin, dzianin, skór oraz dodatków krawieckich spośród 120 krajów spotka się w światowej stolicy mody, aby zaprezentować swe usługi. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Szwalni Manufaktura!

Od 15 do 17 września centrum konferencyjne Paris-Nord Villepinte zamieni się w mekkę wszystkich pasjonatów mody. Jest to doskonała okazja do zawarcia kontraktów z producentami tekstyliów, ale także budowania sieci kontaktów biznesowych własnej firmy. Wstęp na targi zapewnia wykupienie wejściówki, która kosztuje zaledwie 38 euro – kwota śmiesznie niska w porównaniu do możliwości, jakie daje jej kupno. Centrum konferencyjne dzielone jest na sześć stref: przędza i włóczka, tkaniny i dzianiny, skóry i futra, wzornictwo, dodatki oraz wytwórstwo. Zakup wejściówki pozwala na wstęp na wszystkie pokazy.

premiere vision (2)

W strefie przędzy i włóczki ponad 50 wytwórców prezentuje zaawansowane technologicznie przędze oraz innowacje z branży. Szeroki wybór naturalnych oraz syntetycznych włókien, a także włókna specjalistyczne. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

premiere vision (3)    premiere vision (11)

Naszym głównym celem jest hala 3, czyli najwyższej jakości skóry oraz futra światowych liderów w produkcji. Znajdziemy tutaj stoiska 350 wiodących barwiarni oraz producentów skór. Znajdziemy tu skóry odzieżowe, do produkcji akcesoriów, obuwia, obić, a także dekoracji. Zależy nam na zakontraktowaniu jak największej ilości skór, a co za tym idzie stworzenie atrakcyjnego katalogu dostępnych materiałów dla Klientów Szwalni Manufaktura.

premiere vision (12)    premiere vision (14)

W dziale tkanin i dzianin podziwiać można propozycje wyprzedzające trendy. To właśnie z zakontraktowanych tutaj materiałów powstają kolekcje największych domów mody. Znajdziemy tu tkaniny haftowane, koronki, jedwabie, wełny, tkaniny garniturowe i wiele innych. Tak szeroki wybór przyprawia o zawrót głowy! Jesteśmy pewni, że nasze indywidualne Klientki będą zachwycone materiałami, które sprowadzimy do uszycia ich sukni.

premiere vision (10)    premiere vision (8)

Na deser prawdziwa wisienka na torcie – nieprzebrany wybór dodatków krawieckich. Guziki, napy, aplikacje, wykończenia, koronki, koraliki, metki, pióra, poduszki oraz tysiące innych propozycji, których na próżno szukać w polskich pasmanteriach. Dostęp do akcesoriów krawieckich tej klasy jest ambicją każdego producenta odzieży.

premiere vision (7)    premiere vision (6)

Już wkrótce na blogu pojawi się post opisujący nasze wrażenia oraz relację z targów. Zapraszamy!

images via: www.premierevision.com/