SZYCIE INDYWIDUALNE

woman-street-walking-girl

Ten post dedykowany jest naszym obecnym oraz przyszłym Klientkom indywidualnym, które są zainteresowane szyciem odzieży na miarę.

Sezon letnich imprez w pełni, niemal w każdy weekend słyszymy wieści o zbliżającym się weselu, wyjeździe bądź gali. W takich chwilach każda kobieta pragnie wyglądać wyjątkowo za sprawą niepowtarzalnej kreacji uszytej według jej indywidualnego projektu. Jest nam niezmiernie miło, że wiele Pań decyduje się na współpracę ze Szwalnią Manufaktura w tym zakresie.

Szycie na miarę to przyjemna odmiana od produkcji przemysłowej, dzięki której możemy wykazać się kreatywnością oraz znajomością mody. Klientkami indywidualnymi opiekuje się nasz wykwalifikowany zespół specjalny, w którym znajdują się: ceniona projektantka mody Pani Alicja Czarniecka, doświadczony konstruktor odzieży, krojczy oraz krawcowe wyspecjalizowane w szyciu miarowym.

Co należy wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy?

Najważniejsze kwestie to bez wątpienia fason oraz kolor. Przed rozpoczęciem współpracy należy zatem zadać sobie pytania: W jakich kolorach czuję się dobrze? W jakim fasonie ubrań moja figura prezentuje sie najlepiej? Warto już od początku mieć w głowie określony kierunek, do którego realizacji będziemy wspólnie dążyć. Jeżeli pozostaniesz niezdecydowana – nic straconego, służymy radą popartą wieloletnim doświadczeniem. Aby ułatwić Wam podjęcie tych ważnych decyzji, w następnym poście zajmiemy się analizą kolorystyczną, natomiast w kolejnym artykule opiszemy typy sylwetki oraz dopasowane do nich kroje ubrań.

Cennik

Na cenę odszycia projektu indywidualnego składa się szereg czynników, dlatego bardzo trudno jest ustalić sztywne przedziały cenowe. Wszystko zależy od tego, z jakich materiałów i dodatków krawieckich  będziemy korzystać (np. materiały szlachetne typu jedwab, czy też ich tańsze odpowiedniki). Koszt produkcji ustalamy podczas indywidualnego spotkania z projektantką, na samym początku współpracy.