minimalna ilość w zamówieniu

W Szwalni Manufaktura obsłużymy każdego klienta. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami z branży odzieżowej, gdzie zamówienia sięgają kilku tysięcy sztuk w skali miesiąca, ale też firmami jednoosobowymi. W zależności od typu zamawianej odzieży, minimalne zamówienie na produkty z dzianin wynosi 50 sztuk, natomiast na produkty z tkanin wynosi już od 20 sztuk z modelu. Aby zapewnić jak największą konkurencyjność naszych usłuch oraz ich cen, nasi klienci mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów wynikających z przekroczonych progów ilościowych w zamówieniu. 

CO OZNACZA MODEL?

Przez pojęcie model rozumiemy produkt o identycznym fasonie/kroju, wykonany z materiału w jednakowym kolorze oraz odszyty według tego samego schematu. W obrębie fasonu mogą znajdować się różne rozmiary.

jak to działa?

W produkcji odzieży wystęuje wiele kosztów stałych (np. krojenie), które ulegają rozłożeniu na ceny jednostkowe poszczególnych sztuk odzieży w partii. Im więcej sztuk znajdzie się w zamówieniu, tym większemu rozłożeniu ulegną koszty stałe i co za tym idzie, tym niższa i bardziej konkurencyjna będzie cena jednostkowa produktu. 

MINIMALNA ILOŚĆ - DZIANINY

Minimalna ilość w zamówieniu produktów z dzianin wynosi 50 szt. z jednego modelu, tak aby na rozmiar przypadało min. 5 szt. Jest to próg opłacalności krojenia dzianin. Ta oferta dedykowana mniejszym przedsiębiorcom, ponieważ przede wszystkim chcemy dopasować się do Twoich możliwości i zapotrzebowania na produkcję.

MINIMALNA ILOŚĆ - TKANINY

Minimalna ilość w zamówieniu produktów z tkanin wynosi 20 szt. z jednego modelu, tak aby na rozmiar przypadało min. 5 szt. Jest to próg opłacalności krojenia tkanin. Ta oferta dedykowana mniejszym przedsiębiorcom, ponieważ przede wszystkim chcemy dopasować się do Twoich możliwości i zapotrzebowania na produkcję.

Pamiętaj, że...

Rosnąca ilość sztuk w zamówieniu obniża koszt produkcji i znacząco wpływa na cenę końcową. W Szwalni Manufaktura cena ulega zmianie w progach 50, 100 i 300 sztuk.