TKANINY I DODATKI KRAWIECKIE

TKANINY

Nasz magazyn zapełniony jest szeroką gamą tkanin i dzianin, wszystko po to, aby zapewnić Ci możliwość jak największego wyboru. Posiadamy dzianiny bawełniane oraz zawierające domieszkę elastanu (w gramaturach od 155 G/M2 do 230G/M2) oraz wiele innych tkanin z różnych surowców, które idealnie sprawdzą się podczas produkcji odzieży wysokiej jakości.

Dysponujemy próbnikami materiałów. W przypadku zainteresowania uzyskaniem próbek, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (w e-mailu należy zamieścić nazwę tkaniny, kolor, kod, adres wysyłki, telefon kontaktowy). Bezpłatnie wysyłamy próbki tkanin gładkich. Próbki koronek są odpłatne (aby zamówić próbkę koronki należy zakupić 0,1m danego produktu).
Próbek nie wysyłamy na terenie miasta Białystok.

Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie - jeżeli danej tkaniny nie mamy na stanie, z przyjemnością zajmiemy się jej kupnem i sprowadzeniem do naszej pracowni. Współpracujemy z największymi polskimi producentami tkanin i dzianin, doskonale orientujemy się w ich asortymencie. Posiadamy również kontakty z zagranicznymi dystrybutorami tkanin i skór odzieżowych, dlatego jesteśmy pewni, że potrafimy znaleźć każdy interesujący Cię materiał.

 

DODATKI KRAWIECKIE

Naszym klientom oferujemy szeroką gamę trudnodostępnych dodatków pasmanteryjnych: polerowane i złote suwaki, nity typu spike, ćwieki, napy, guziki metalowe, guziki z masy perłowej, guziki plastikowe, wkłady barkowe power shoulders i inne.  

Jeżeli nie dysponujemy dodatkami, jakich potrzebujesz - jesteśmy pewni, że zdołamy je zamówić u naszych dostawców. Sprowadzane przez nas dodatki krawieckie są najwyższej jakości i zazwyczaj nie można ich znaleźć na rynku krajowym. Możliwość skorzystania z naszych zasobów jest szczególnie ważna dla projektantów mody, którzy cenią sobie ich oryginalny i luksusowy charakter.