NADRUKI NA ODZIEŻY

Szwalnia Manufaktura realizuje usługę produkcji odzieży z Twoim autorskim nadrukiem.

 

Nadruki nanosimy na koszulki, T-shirty, bluzy, spodnie, kurtki oraz wszystkie inne części garderoby i nie tylko - podejmujemy się również produkcji zabawek pluszowych, toreb materiałowych oraz innych gadżetów. Wszystko to składa się na nieograniczone możliwości w projektowaniu i tworzeniu. Dzięki współpracy z Szwalnią Manufaktura zdobywasz możliwość stworzenia niepowtarzalnej i spersonalizowanej linii  ubrań, odzieży reklamowej Twojej firmy, czy też autorskiej kolekcji T-shirtów.

Jedyne, co musisz zrobić to wybrać to fason oraz wysłać projekt nadruku w szablonie wektorowym. My zajmiemy się całą resztą.

TECHNIKI NADRUKU

Naszym celem jest zapewnienie możliwie najwyższej jakości odwzorowania Twojego projektu. Aby to osiągnąć - dysponujemy zróżnicowanymi technikami drukarskimi. Każda technika nadruku spełnia inne parametry oraz posiada unikalne zalety. Przy wyborze odpowiedniej techniki należy kierować się trwałością nadruku, elastycznością nadruku, składem materiału oraz skomplikowaniem wzoru.

Dysponujemy następującymi technikami nadruku:

  • sitodruk - najczęściej wybierana technika do zrealizowania nadruków na koszulkach, bluzach oraz wszędzie tam, gdzie chcemy nanieść nadruk na dużej powierzchni. Zaletą tej techniki jest możliwość uzyskania dowolnego pożądanego koloru oraz efekty takie jak przejścia tonalne, gradient czy full color. Nadruki wykonane sitodrukiem charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na pranie i użytkowanie. Uwaga! Do kosztu wykonania nadruku tą techniką należy doliczyć koszt sita, a każdy kolejny kolor wymaga oddzielnego sita,
  • sublimacja - metoda ta będzie przydatna przy bardzo dokładnym i realistycznym odwzorowaniu projektu, np. fotografii. Jej największą zaletą jest możliwość drukowania skomplikowanych wzorów w pełnej gamie kolorystycznej. Wykonany nadruk będzie elastyczny oraz trwały i odporny na pranie. Uwaga! Druk tą metodą możliwy jest tylko na jasnych materiałach, zawierających domieszkę poliestru,
  • subli-flock - technika stosowana do drukowania na materiałach bawełnianych. Plusem tej metody jest możliwość zastosowania dużej ilości kolorów oraz efektów. Oprócz tego, Twój nadruk będzie bardzo trwały, ponieważ naniesiono go na delikatnie wypukłą folię flock. Uwaga! Nadruki wykonane subli-flockiem nie mogą mieć małych ani skomplikowanych kształtów,
  • termotransfer - metoda przeznaczona do wykonywania nieskomplikowanych nadruków (napisy, logo) na odzieży wykonanej z tkanin naturalnych i syntetycznych. Polega ona na wgrzaniu w tkaninę folii flex, na której naniesiony jest wzór. Nadruk charakteryzuje się wysoką trwałością na pranie i użytkowanie. Pełna gama kolorystyczna dostępnych folii daje możliwość wyboru odpowiedniego odcienia. Uwaga! W tej technice nie można stosować przejść tonalnych między kolorami, 
  • haft cyfrowy - metoda najlepsza do zdobienia polarów oraz pluszowych tkanin. Wzór nanoszony jest na materiał przy pomocy maszyny hafciarskiej. Haft odznacza się wysoką trwałością na pranie i użytkowanie. Uwaga! Ilość użytych kolorów jest ograniczona, a projekt nigdy nie zostanie idealnie odwzorowany.

NA CZYM DRUKUJEMY

Najczęstszym wyborem klientów jest nanoszenie nadruku na t-shirty. Z myślą o zaoszczędzeniu Twojego czasu, przygotowaliśmy bazę gotowych produktów (np. koszulka SIMPLE), które znajdują się w naszym sklepie internetowym. Asortyment ten pochodzi z produkcji własnej Szwalni Manufaktura i obejmuje koszulki, bluzy dresowe, spodnie dresowe, sukienki z dzianiny, spódnice, eleganckie spodnie oraz szablony i prototypy wszystkich dostępnych modeli.

PROJEKTOWANIE

Istnieje możliwość personalizacji dostępnych produktów. Z chęcią naniesiemy odpowiednie poprawki oraz użyjemy innej tkaniny lub dodatków krawieckich. Wszystko po to, by w pełni sprostać Twoim potrzebom.

Jeżeli jednak pragniesz czegoś więcej - dzięki współpracy z doświadczonymi projektantami mody jesteśmy w stanie zaprojektować unikalny design, stworzony specjalnie dla Ciebie. Na podstawie Twojego pomysłu i zgodnie z Twoimi wytycznymi. Oferta ta obejmuje zarówno projektowanie fasonu danej sztuki odzieży, ale też i nadruku. Dzięki tej unikalnej możliwości zyskujesz niemal nieograniczone możliwości na stworzenia idealnego ubrania, mając przy tym pewność jego funkcjonalności.