DOSTAWA

Szwalnia Manufaktura posiada rozbudowaną sieć dostawczą, dzięki której transport zamówienia odbywa się szybko i sprawnie. Na stałe współpracujemy z:

  • kurierami (DPD, DHL lub UPS),
  • firmami spedycyjnymi,
  • prywatnymi przewoźnikami,

Ponadto, posiadamy możliwość wysyłki zamówienia za pomocą Poczty Polskiej.

Jesteśmy w stanie zorganizować profesjonalny przewóz odzieży wiszącej, co jest szczególnie ważne podczas współpracy z projektantami mody. Działamy globalnie, z troską o naszych zagranicznych klientów realizujemy dostawy zarówno na terenie, jaki i poza granicami Polski. Dokładamy wszelkich starań, aby asortyment był jak najlepiej chroniony w trakcie podróży.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Warunkiem realizacji zamówienia w Szwalni Manufaktura jest złożenie zamówienia oraz uregulowanie płatności przez klienta. Termin realizacji zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłynięcia płatności.

 

Czas realizacji poszczególnych zamówień przedstawia się następująco:

  • produkty dostępne w sklepie internetowym Szwalni Manufaktura wysyłane są w ciągu 48h,
  • w przypadku, gdy czas realizacji przekracza 48h, szczegółowe informacje dotyczące dostępności towaru zamieszczone są w specyfikacji konkretnych zamówień, zawartych na stronie internetowej Szwalni Manufaktura,
  • terminy realizacji zamówień niestandardowych oraz zleceń hurtowych określane są na podstawie indywidualnych negocjacji wynikających z potrzeb klienta oraz Szwalni.

 

Zamówienia na produkty dostępne w sklepie internetowym Szwalni złożone przed godziną 12:00 realizowane są jeszcze tego samego dnia. 

ZWROTY

Zwrotowi podlegają towary dostępne w sklepie internetowym Szwalni, które nie zostały w żaden sposób spersonalizowane na życzenie klienta.

Towar produkowany na zamówienie oraz towar spersonalizowany nie podlega zwrotowi.

Szczegółowe informacje na temat zwrotów znajdą Państwo w Regulaminie serwisu SzwalniaManufaktura.pl