SZABLONY: KONTRUKCJA I STOPNIOWANIE

Szablon jest to papierowa lub kartonowa forma, będąca pierwowzorem wykonania modelu. Wraz z szablonem, są to najcenniejsze produkty zaraz po projekcie.

Naszym klientom oferujemy usługę konstruowania szablonów, dzięki którym w przyszłości będą w stanie ponownie zlecić odszycie danego modelu. Nasza wyspecjalizowana i doświadczona ekipa jest w stanie stworzyć szablon do każdego projektu, niezależnie od jego stopnia skomplikowania. Jesteśmy konkurencyjni - niewiele szwalni obecnych na rynku oferuje usługę zrealizowania szablonu.

Oprócz tworzenia, posiadamy tez możliwość gradacji (stopniowania) szablonu na rozmiary. Jeżeli więc posiadasz szablon w jednym rozmiarze, a życzysz sobie zamówić pełną skalę rozmiarów - nie stanowi to dla nas problemu. Dzięki zaawansowanej technologii, jesteśmy w stanie zmienić wymiary szablonu w odniesieniu do rozmiaru, jakiego potrzebujesz. Koszt stopniowania szablonu na rozmiary to 30% ceny szablonu wyjściowego, liczone od rozmiaru.

PROTOTYP

Szwalnia Manufaktura produkuje prototypy. Oznacza to, że podczas pierwszego zamówienia skonstruujemy prototyp, który w późniejszym etapie zostanie przekazany zleceniodawcy wraz z odszytym zamówieniem. Poprzez stworzenie prototypu dajemy Ci możliwość wglądu na zamówiony model. To właśnie na nim dokonujemy wszelkich poprawek, zgodnie z Twoimi zaleceniami.

 

WSZYWKI SATYNOWE

Szwalnia Manufaktura produkuje wszywki boczne satynowe. Umieszczamy na nich informacje o rozmiarze, składzie, kraju produkcji oraz instrukcji konserwacji odzieży zgodnie z przepisami Unii Europejskiej.

Nie prowadzimy produkcji metek żakardowych, ich wykonanie zlecamy naszym partnerom.

 

KROJENIE

Zatrudniamy doświadczoną ekipę złożoną z krawcowych, krojczego oraz technologa. Zlecając nam produkcję Twojej odzieży zyskujesz pewność, że zostanie ona profesjonalnie skrojona oraz odszyta. Odzież kroimy przy pomocy specjalistycznych noży przeznaczonych wyłącznie do tego użytku.