Często otrzymujemy od Państwa projekty, których standard nie pozwala nam na precyzyjną wycenę i przygotowanie oferty. W związku z tym, dla Państwa wygody postanowiliśmy doprecyzować i na przykładzie bluzy przedstawić parametry takiego zapytania. Przygotowaliśmy również uproszczony szablon z pytaniami, na które zazwyczaj nie znajdujemy odpowiedzi w Państwa wiadomościach. 

Przed wysłaniem wyceny, dokładnie przemyśl co i w jakiej ilości chciałbyś wykonać. Każda rzecz przesłana do nas powinna być opatrzona dokumentacją techniczną wykonaną w taki sposób, abyśmy zrozumieli jak dokładnie ma wyglądać przesłany do wyceny model odzieży. 

Dokumentacja techniczna musi zawierać następujące informacje: 
- ilość w jakiej chcesz produkować dany model (każdy kolor, krój i długość to osobny model)
- musi zawierać informację o tym czy do modelu został wykonany szablon, czy należy go wykonać
- ilość rozmiarów w jakich zamierzasz produkować
- musi zawierać precyzyjne rysunki lub zdjęcia poglądowe z oznaczeniem odległości i długości, rysunki szwów, zakładek, marszczenia itp. 
- musi zawierać opis techniczny (opis sposobu wykończenia) 
- opis wrażeniowy, podpowie nam czy oczekujesz miękkich lejących tkanin, czy raczej sztywnej, unoszącej się konstrukcji (potrzebne zwłaszcza w przypadku konfekcji damskiej)
- jeśli twój projekt przewiduje nadruki lub hafty, musisz je nam dostarczyć w pliku graficznym pdf lub jpg, inne pliki nie są brane pod uwagę, powinieneś wykonać wizualizację tego jak taki nadruk ma wyglądać np na koszulce, jaką ma mieć wielkość i podać wymiary umiejscowienia na odzieży.
- Twoje zapytanie musi być opatrzone numerem telefonu ponieważ często kontaktujemy się z naszymi klientami, aby wyjaśnić wątpliwości

Ze względów bezpieczeństwa nie ściągamy plików przesyłanych za pośrednictwem portali takich jak wetransfer itp. nie rozpakowujemy również plików zip i rar. Projekty prosimy przesyłać w formacie pdf, ostatecznie w jpg uwzględniając zasadę, że jeden model to jeden góra dwa dokumenty. 

Poniżej znajdą Państwo przykłady dokumentów, które opisaliśmy powyżej :) 

Nie czujesz się na siłach by opracować samodzielnie produkt? Zapoznaj się z naszą ofertą usług projektowych

Zastanawiacie się na pewno jak wygląda gotowa wycena, poniżej podajemy przykład: 

wycena przykładowa