CHCIAŁBYŚ WPROWADZIĆ SWÓJ MODEL DO PRODUKCJI ALE NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ? TA PROSTA PLANSZA ROZWIEJE TWOJE WĄTPLIWOŚCI. PAMIĘTAJ, PIERWSZY KROK TO TWÓJ POMYSŁ! :)

Etapy produkcji

1.JAK NALEŻY PRZYGOTOWAĆ PROJEKT KOSTIUMU?

Szwalnia Manufaktura współpracuje z projektantami, którzy są w stanie stworzyć propozycję kostiumu na podstawie dowolnej techniki. Przyjmujemy projekty w formie rysunków i zdjęć, opisane w zrozumiały i dokładny sposób, aby nasi fachowcy mogli jak najdokładniej odzwierciedlić pomysł klienta. Dodatkowo po przesłaniu projektu precyzyjnie go omawiamy i konsultujemy, aby upewnić się, że dokładnie oddaliśmy wizję klienta.

2.MAM WZÓR, KTÓRY CHCĘ ZMIENIĆ, JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Często zdarza się sytuacja kiedy klient przynosi gotowy szablon, na który chce nanieść zmiany. Nie stanowi to żadnego problemu. Wystarczy dokładne przedstawienie oczekiwanych zmian, które mają zostać uwzględnione w szablonie. Nasz technolog zapozna się ze zgłoszonymi uwagami oraz zaproponuje najlepsze rozwiązanie kwestii technicznych.

3.CO TO JEST SZABLON? CO TO JEST PROTOTYP?

Szablon jest to papierowa formą stanowiąca elementy konstrukcji modelu. Prototyp jest natomiast stworzonym według szablonu pierwszym odszyciem danego wzoru. Szablon i prototyp są najcenniejszymi produktami zaraz po projekcie. W naszej pracowni konstrukcje odzieży na szablonach realizowane na zamówienie zostają przekazane klientowi wraz z prototypem i całością zamówienia. Dodatkowo w naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy ofertę gotowych szablonów oraz prototypów odzieży damskiej i męskiej, zapraszamy do zapoznania się z ofertą

4.JAK DŁUGO TRWA I NA CZYM POLEGA ODSZYWANIE ODZIEŻY?

Odszycie odzieży w szwalni Manufaktura trwa od 5 do 20 dni roboczych. Jest to jednak czas umowny, ponieważ czas realizacji zlecenia zależy od ilości sztuk w zamówieniu i wolnych terminów w naszej szwalni. Proces produkcji odzieży przebiega w etapach: krojenie, szycie i wykończenie.

5.CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ METKI I WSZYWKI?

Szwalnia Manufaktura realizuje usługę produkcji satynowych wszywek konserwacyjnych/pielęgnacyjnych. W celu uruchomienia produkcji, prosimy o dostarczenie projektu wszywki w postaci pliku graficznego. Maksymalne pole zadruku wszywki to 8x4 cm. W przypadku braku projektu, koszt usługi zaprojektowania wszywki wynosi 50 zł netto + 10 zł netto za każdą zmianę w zatwierdzonym projekcie. Przez zmiany rozumiemy zmianę symbolu rozmiaru (o ile rozmiarówka ma zostać umieszczona na wszywce) lub też zmianę składu surowcowego materiału. Nie prowadzimy produkcji metek żakardowych, klientów prosimy o ich dostarczenie we własnym zakresie.

6.JAK WYGLĄDA PAKOWANIE PRODUKTU?

Do pakowania gotowego produktu używamy worków własnych (za dopłatą) lub dostarczanych przez klienta. Oferujemy zarówno worki z nadrukami jak i gładkie.

7.CZY MOJE UBRANIA BĘDĄ BEZPIECZNE W TRANSPORCIE?

W zależności od wymagań, jesteśmy w stanie zorganizować różne rodzaje transportu: poprzez kuriera, firmę spedycyjną, prywatnych przewoźników na terenie całego kraju oraz za granicą. W związku z tym transport przebiega szybko i sprawnie. Dbamy jednocześnie o to, by asortyment był jak najlepiej chroniony w trakcie podróży.

8.CZY MOŻEMY ZMIENIAĆ GOTOWE SZABLONY DOSTĘPNE NA STRONIE INTERNETOWEJ SZWALNI MANUFAKTURA?

Tak, możemy zmienić gotowy szablon. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą, w zależności od wprowadzanych zmian.

9.JAKA JEST MINIMALNA ILOŚĆ PRODUKCJI?

Minimalna ilość produkcji wybranych modeli wynosi już 50 sztuk, tak aby na każdy rozmiar przypadało min.6 sztuk.

10.CZY JEST MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA PRÓBKI MATERIAŁU?

Jeżeli są Państwo zainteresowani próbkami materiału prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy (w e-mailu należy zamieścić nazwę tkaniny, kolor, kod, adres wysyłki, telefon kontaktowy). Bezpłatnie wysyłamy próbki tkanin gładkich, próbki koronek są zaś odpłatne. Aby zamówić próbkę koronki należy zakupić 0,2 mb. danego produktu. Próbek nie wysyłamy na terenie miasta Białystok.