Koszulka damska V-neck w kolorze białym

33,90 zł
Brutto

Koszulka v-neck o dosyć luźnym kroju, wykończona ściągaczem z dzianiny, tył dekoltu odszyty taśmą potnikową. Koszulka posiada klasyczny krótki rękawek, i trójkątny dekolt. 

Dane techniczne:

- kolor biały
- 92% bawełna 8% elastan
- gramatura dzianiny: 160g
- wszywka konserwacyjna satynowa, biała
- pranie w pralce w temperaturze 30° C
- Produkcja własna Szwalni Manufaktura.

Poniżej znajdą Państwo dokładne informacje na temat czasu realizacji zlecenia oraz warunków zakupu.

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
100 5% Do 169,50 zł
300 10% Do 1 017,00 zł
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 50.

Add to favorites
You must be logged in
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Warunki zamówienia:

  • Minimalna ilość zamówienia to 50 szt. Zamówienie dzielimy tak, by znalazło się w nim minimum 6 koszulek z rozmiaru.
  • Wszelkie wskazówki co do ilości poszczególnych rozmiarów koszulek prosimy podać w komentarzu do zamówienia podczas składania zamówienia lub przesyłać w dniu dokonania zakupu na adres e-mail: aleksandra@szwalniamanufaktura.pl, wraz z numerem zamówienia. W przeciwnym razie skroimy najpopularniejsze rozmiary (XS, S, M, L, XL) bez uprzedniej konsultacji.
  • Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi 15 dni roboczych w przypadku zamówień do 200 szt., 20 dni roboczych w przypadku zamówień powyżej 200 szt. i 30 dni roboczych w przypadku zamówień powyżej 300 szt.
  • Termin realizacji koszulek liczony jest od momentu zaksięgowania opłaty za zamówienie na naszym koncie bankowym.
  • Po dokonaniu zamówienia należy w terminie do 3 dni roboczych przesłać wszywki Państwa firmy (o ile mają zostać użyte) i logo graficzne w formacie jpeg, pdf lub png do użycia na wszywce wewnętrznej. Brak przesłanego logo i wszywek skutkuje opóźnieniem terminu realizacji zamówienia lub odszyciem odzieży bez logo klienta.
  • Zakup odzieży na naszej stronie internetowej oznacza akceptację umowy zlecenia. Zakupiona odzież nie podlega zwrotom, dlatego namawiamy do zakupu prototypu, by mogli Państwo dokładnie przyjrzeć się modelowi przed dokonaniem zamówienia większej ilości.